menu

DRUŽENJE U ZNAKU ANĐELA

Veselje druženja i kreativne energije u školu su unijeli naši današnji gosti, učenici i nastavnici Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec. Krajem siječnja ugostili su nas u svojoj školi gdje smo zajednički izradili anđele od gline koje su potom obojili i ispekli te nam ih danas donijeli – zgotovljene i prekrasne. Kako bismo zadrugarima iz Centra pokazali čime se bave članovi Zadruge Čagionica, pripremili smo za njih radionicu izrade anđela od papira koje su naši gosti ponijeli sa sobom za uspomenu na posjet Gimnaziji. Razgovori su vrvjeli smijehom i dobrim raspoloženjem, a osim druženja i kreativnog stvaranja, susret je bio prilika za novu razmjenu iskustava i ideja o zadrugarskim aktivnostima. Oduševljeni školom i druženjem, obećali su nam ponovni susret kojem se iskreno veselimo!