menu

ERASMUSOVCI U ATENI

Ovih su dana naši erasmusovci na posljednjoj mobilnosti u okviru projektnih aktivnosti koje se provode u sklopu projekta Generation of Sustainability. Tako su Edgar Božić, Petra Posavec, Dora Sisek, Mia Šestan i Nika Vidović s profesorima Vedranom Močnik, koordinatoricom projekta, i Miroslavom Gakićem otputovali u Grčku, a svojim će sudjelovanjem u različitim radionicama doprinijeti osvještavanju o važnosti čuvanja okoliša i okolišnoj održivosti. Osim nezaboravnog posjeta Ateni u kojoj se nalazi partnerska škola, naš je tim s drugim sudionicima projekta, timovima iz Italije, Litve, Slovačke i škole domaćina, imao priliku posjetiti Korintski kanal, Patras, Međunarodnu olimpijsku akademiju u Olimpiji te antičku Olimpiju, mjesto začetka Olimpijskih igara. S nestrpljenjem očekujemo njihov povratak kako bi podijelili svoje dojmove i iskustvo koje će zasigurno doprinijeti njihovu budućem rastu